Работно време

.
Начало / Ново / СТРОЕЖКО

СТРОЕЖКО

Днес, в деня на строителя и празник на всички архитекти, проектанти и строителни инженери, Музейко обявява своята най-нова инициатива - “Строежко”, първата голяма строителна зона в детския научен център. “Строежко” отваря врати официално на 29 октомври, неделя. Строителната зона е предназначена за деца и любопитни възрастни от 1 до 99 години.

За какво са ни сградите? Имаш ли точна ръка? Как така небостъргачът не пада? Отговорът на тези и много други въпроси, свързани с планиране и конструиране, с въображение и търпение, с физика и механика - в “Строежко”! Новата строителна зона в Музейко посреща децата с вълнуващи конструктивни задачи, които развиват социалните им умения, подобряват концентрацията и помагат на детския интелект да разрешава успешно конкретни проблеми.

“Строежко” се намира на първия етаж в Музейко и отваря официално за посетители тази неделя, 29 октомври, с финансовата подкрепа на “Линднер Имобилиен Мениджмънт”, “Резиденшъл Парк София”, Банка ДСК и Escreo.

Метростанция

Г. М. Димитров