Начало / Новини / Коледно намаление от Музейко

Коледно намаление от Музейко

Музейко подарява на всичките си приятели 20% отстъпка от продуктите в магазина през декември!

Ела при нас и харесай един по-различен, „умен“ коледен подарък за своя малък откривател. Така ще прекарате полезно време заедно по време на празниците и ще запознаеш детето си с науката по забавния начин — с нашите играчки! Очакваме те!
Магазинът за подаръци на Музейко работи извънредно през декември - всеки ден между 10:00 и 18:00 ч. (с изключение на 24-и, 25-и и 31-ви)! Как да стигнеш до Музейко? Разбери ТУК.
Промоцията е валидна от 30-ти ноември до 31-ви декември 2020 г. и не важи за билети или ваучери за посещение.

Музейко в кутийка

Освен всичките ни познавателни игри, играчки и книжки в магазина ще откриеш и специалното коледно изобретение на Музейко - Музейко в кутийка! А само на място в магазина можеш да я вземеш и с 20% отстъпка през декември! Какво има в кутийката? Колко струва? Разбери ТУК.