Начало / Новини / Музейко временно затваря експозициит ...

Музейко временно затваря експозициите си на 28 ноември

Приятели, както знаете, обстановката ни задължава временно да спрем да правим щури експерименти заедно в Музейко и да затворим експозициите си за вас.

В следващите седмици имаме нужда от вашата подкрепа, за да се завърнем по-силни, по-умни и да се справим и с това трудно уравнение. Музейко, като един истински учен, е подготвил неочаквани изненади за всичките си приятели и ще сподели повече съвсем скоро.

Магазинът за подаръци продължава да работи всеки ден от 30 ноември (от 10 до 18 ч.). Всички продукти са с 20% отстъпка до края на декември!

Предстои да обявим и повече детайли за нещо съвсем ново от нас “Музейко в кутийка”! Наука и изкуство в едно — страхотен коледен подарък за всички малчугани!

Напомняме ви, че няма да спрем да насърчаваме любопитството ви във Facebook, докато се върнем към полезната игра заедно в Музейко.

Нямаме търпение да ви видим отново.

Бъдете здрави,
Музейковците