Работно време

.
Начало / Рожден ден / Празнувай различен рожден ден в Музейко

Рожден ден :

Празнувай различен рожден ден в Музейко

“Всеки велик откривател някога е бил един малък рожденик.”

Домът на Музейко е специално място за детски празник, с вдъхновяващи програми, разработени от нашите опитни педагози, учени и творци.
Цената на рождения ден включва:
• Програма в Музейко по избрана тема,
с продължителност 1 час и 45 мин.,
на български или английски език /без промяна в цената/;
• Електронна покана за рожден ден;
• Подарък за всички деца*;
• Специален подарък за рожденика;
• Безплатен паркинг за всички гости;
• Запазена, празнично украсена маса в кафетерията;
• Поднасяне на тортата.

* Важи за тематичните програми Карнавал в гората, Венециански карнавал и Газирани експерименти.
Цената на детските менюта и кетъринг се заплащат допълнително

Изследователи на открито (Летен рожден ден)
Възраст: 6-12 години. Максимум 15 деца.

Музейко посреща слънчеви летни рожденици за игри на открито, в двора и на зеления покрив. Слънчевите малки изследователи участват също в тайна мисия из етажите и правят научни експерименти.
Цена вторник - петък: Рожден ден до 10 деца – 215 лева. Рожден ден над 10 деца: 21,50 лева/дете
Цена събота - неделя: Рожден ден до 10 деца – 250 лева. Рожден ден над 10 деца: 25 лева/дете

Модерни изследователи
Възраст: 6-12 години. Максимум 15 деца.

Впусни се в щури научни мисии поставени от самия професор Музейко! Празник на креативността, който провокира любопитството и сетивата из над 130 интерактивни инсталации по етажите на Детския научен център. Екипът от учени, педагози и творци в Музейко ще изненада гостите с разнообразни загадки, разработени специално за малки изследователи. По време на това вълнуващо пътешествие децата работят с различни материали, които стимулират техните креативност и любопитство.

Карнавал в гората
Възраст: 6-10 години. Максимум 15 деца.

Сибирски тигър, пъстрокрила пеперуда или джуджевидна мармозетка? - В кой ли животински вид ще избере да се превъплъти твоят малък рожденик? Гостите на това игриво горско парти ще си направят маски, докато изследват различни животински видове и неусетно трупат знание за разнообразието на природата и опазването ѝ. Празникът включва и весела игра из етажите на Детския научен център.
Цена вторник - петък: Рожден ден до 10 деца – 300 лева. Рожден ден над 10 деца: 30 лева/дете
Цена събота - неделя: Рожден ден до 10 деца – 350 лева. Рожден ден над 10 деца: 35 лева/дете

Венециански карнавал
Възраст: 10-13 години. Максимум 15 деца.

Кое дете не иска да е смел крал или чуждоземна принцеса? Рожденикът и неговите гости ще бъдат част от артистичен бал с маски, за който сами ще изработят маски. Ще се впуснат във вдъхновяващо приключение из средновековна Италия. Улисани в игра ще научат за найните традиционни костюми, архитектура и пейзажи.
След веселата приложна дейност карнавалът продължава с игра из етажите на Детския научен център.

Газирани експерименти
Възраст: 9-13 години. Максимум 15 деца.

В лабораторията на Музейко децата ще се забавляват с химически експерименти, в които главен герой е въглеродният диоксид. Звучи като заклинание на Хари Потър? Не е съвсем същото, даже нашите отвари са доста по-готини.
След истинските експерименти децата ще се втурнат в игри из етажите на Детския научен център.

Програма с аниматор в зала
Възраст: 6-12 години. Максимум 25 деца.

Празнувай със своя любим супергерой – Всеки гост на тържеството ще бъде в щура роля. Спечелихме ли те? Остава да си избереш тема…
Клоун, Фокусник, Батман, Пират, Спортакус, Стефани, Спайдърмен, Железен човек, Костенурка нинджа, Лего нинджаго, Фея Тинкърбел и Блум WINX, Принцеса Бел, Елза, Рапунцел, Аврора, Пепеляшка, Пипи, Мики Маус, Мини Маус, Мечо Пух, Angry Birds. Рожденият ден включва парти в зала и игра из етажите на Музейко.
Цена вторник - петък (само с начален час 17:30 часа): Рожден ден до 15 деца – 375 лева. Рожден ден над 15 деца: 25 лева/дете

Вълшебно градче за най-малките
Възраст: 2-4 години. Максимум 15 деца.

Предстои първият “купон” на детето? Споделете радостта с нас. Подарете на малкия рожденик весел, социален дебют – възможност да влезе в роля на различни професии в специалното вълшебно градче на Музейко. Гостите ще се позабавляват в лехи с плодове и зеленчуци, ще “сготвят” в мини кухня, ще пазаруват в бебешкия магазин, ще послушат приказки и ще се отдадат на светски живот на сцена в бебешки градски парк. Тържеството се състои от  около 40 минути вълнуващи за най-малките преживявания в специално оборудвана и декорирана зала и още толкова време за свободна игра из етажите на Музейко.

Организиране на Рожден ден в Музейко:

1. Изберете тема на програма за Рожден ден в Музейко според възрастта на детето и неговите интереси.
2. Разгледайте файла „Често задавани въпроси“, който включва изчерпателна информация за услугата, условията за резервация и начина на плащане, както и общите условията за организиране на тържество за рожден ден тук.
3. Детските менюта се заплащат допълнително и са описани във файла " Меню".
4. Попълнете прикачения по-долу формуляр "Заявка за рожден ден".
5. Изпратете своята заявка на bday@muzeiko.bg или я предайте на касата в Музейко. Резервациите се приемат и обработват по реда на тяхното пристигане от понеделник до петък (10:00 до 18:00 часа). Срок за отговор – до 3 работни дни.

Метростанция

Г. М. Димитров