Начало / Планирай посещение / Цени и работно време

Планирай посещение:

Цени и работно време за индивидуални посетители

Работно време

Музейко временно ще работи от вторник до неделя в три времеви интервала с редуцирана цена на билета, за да се ограничи броят на посетители, допускани едновременно до изложбите, и да осигурим спокойствието и комфорта на децата и родителите. Билетите за всеки интервал се закупуват поотделно. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Калната градинка е отворена между 10:00 и 17:30 часа от вторник до неделя. Тя може да бъде посетена единствено с билет за Музейко, валиден в деня на посещение, независимо от времевия интервал, за който е закупен.

Магазинът на Музейко работи от вторник до неделя между 10:00 и 18:00 ч.

Музейко, магазинът и кафе-ресторантът си почиват в понеделник.

Музейко ще ви очаква и на 22 септември!

Билет за Музейко

Билетът за Музейко важи за времевия интервал, за който е закупен, и може да влезете с него многократно в рамките на интервала.

Той ви дава достъп до:

• 3 етажа/13 изложби/над 130 интерактивни игри;
Събитията от програмата;
Калната градинка.

Срещу 1 лв. за всеки закупен билет можете да удължите престоя си в Музейко с още един времеви интервал след часа за дезинфекция. Попитайте на касата.

Моля, запознайте се с мерките за безопасност тук.

Само чрез закупуване на билети онлайн влизането ви в Музейко може да бъде гарантирано. Билети на касите на Музейко се продават само ако капацитетът за съответния интервал не е запълнен.

Временно няма да се провеждат научните програми в Планетариума, Кулинарните работилници, Керамичната работилница и Йога.

Годишни, сезонни и flex карти, както и ваучери или промоционални талони за посещение, не гарантират вход в Музейко поради ограничения капацитет.

Ваучери за посещение

Може да закупите ваучер за еднократно посещение на касите в Музейко. Цената на ваучера за възрастен е 9 лева и за дете е също 9 лева. Валидността на ваучерите е до датата, посочена на тях (не повече от 6 месеца).

Годишни и сезонни карти

Срокът на всички сезонни карти, изтекли по време на периода на извънредното положение в България, се удължава до 15.07.2020.

Срокът на всички годишни карти се удължава с три месеца от датата им на изтичане.

Достъп до Музейко за цяла година и още специални отстъпки от цените в магазина на Музейко, при празнуване на рожден ден или участие в някоя от ваканционните образователни програми на Музейко. Научете повече за тях тук.